Šviesa. Menas. Inovacijos.
 
 

Apie mus

Mes – apšvietimo sistemų specialistai Gaudrė. Inovacijos ir išskirtinė specializacija apšvietime visada buvo mūsų varomoji jėga. Siekiame įgyvendinti modernius apšvietimo sprendimus, maksimaliai atitinkančius klientų poreikius ir, regis, mums tai puikiai sekasi. Atlikdami darbus remiamės šiuolaikinėmis technologijomis ir aukštais kokybės reikalavimais, o kai greta išskirtinis šviestuvų dizainas ir daugiau kaip 20-ties metų ekspertų patirtis, tai tampa pagrindu siekiant tobulo apšvietimo sprendimu visoms veiklos sritims.

Novatoriški apšvietimo sprendimai

Platus šviestuvų asortimentas ir profesionalūs apšvietimo ekspertų patarimai, kuriuos siūlo Gaudrė, leidžia klientams įgyvendinti individualius apšvietimo sprendimus. Mūsų partnerių šviestuvai pasižymi geriausiais energijos efektyvumo ir ekonomiškumo rodikliais, patogus montuojant. Aukšta šviestuvų kokybė ir profesionalūs apšvietimo sprendimai didina efektyvumą ir kuria komfortą, pilnai patenkinant individualius vartotojų poreikius.

Mūsų įgyveninami apšvietimo sprendimai yra daugiau nei tiesiog dizaino ir techninių specifikacijų produkto derinys – tai kūrybinis procesas, reikalaujantis gilių žinių apie elektrotechniką, apšvietimo teoriją, žmogaus psichologiją. Todėl tinkamas apšvietimo sistemos įrengimas reikalauja nemažos patirties įgyvendinant įvairius apšvietimo projektus.

Mūsų sukauptos žinios lemia sėkmingai įgyvendintus architektų ir klientų lūkesčius ir vizijas, o gamybos ir projektavimo patirtis leidžia pasiūlyti ilgalaikius ir ekonomiškai efektyvius sprendimus, panaudojant aukštos klasės technologijas.

UAB „Gaudrė“ – šviestuvų gamintojas

Gaudrė ne tik įgyvendina apšvietimo projektus, bet ir patys juos kuria. Kurdami ir gamindami šviestuvus, ypatingą dėmesį skiriame jų kokybei ir dizainui. Šiuolaikinio dizaino sprendimai, pasižymintys subtiliomis formomis ir tvirta technologine argumentacija, kreipia mūsų mintis minimalizmo link. Taip beieškant geriausios dizaino ir technologinės dalies sąjungos, gimė šviestuvų serija VINDO. Stalinis šviestuvas ST-50 LED iškovojo „Geras dizainas“ 2011 metų apdovanojimą.

„Practica Capital“ investicija į UAB „Gaudrė“ plėtrą

Į UAB Gaudrė mažumos paketą investavo pradinės stadijos rizikos kapitalo fondas Practica Venture Capital KŪB panaudojant struktūrinės paramos lėšas pagal 2007–2013 m. ekonomikos augimo veiksmų programą, bendrai finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo (ERPF). Investicija skiriama finansuoti UAB „Gaudrė“ plėtros projektus Lietuvoje ir užsienyje.

practica logo web180      Socialinis fondas jpg web130