Šviesa. Menas. Inovacijos.
 
 

verslui

Gaudrė – ne tik modernių šviestuvų gamintoja, tačiau ir patikimas partneris dirbant su architektais, dizaineriais ir projektuotojais, profesionaliai parenkantis techninius ir estetinius reikalavimus atitinkančius apšvietimo sprendimus visoms veiklos sritims. Apie šviesą žinome daug, tad visus apšvietimo rūpesčius galite patikėti Gaudrės apšvietimo specialistams. Mūsų produktai atitinka griežtus reikalavimus, bet vienas bruožas visada išlieka tas pats: dėmesys šviesos kokybei.

Vien tik pačių šviestuvų tinkamam apšvietimui nepakanka. Kokybiško apšvietimo sistema yra kompleksinis sprendimas, kur daug elementų turi būti nepriekaištingi: optimalus ir subalansuotas šviesos paskirstymas, mažas akinimas, aukšas spalvų perdavimo indeksas, mažos elektros energijos sąnaudos. Aukšta šviestuvų kokybė ir profesionalūs apšvietimo sprendimai didina efektyvumą ir vizualų komfortą, tenkina individualius vartotojų poreikius. Nesvarbu, individualūs darbo kambariai ar pastatų kompleksai, lauko aikštelės ar fasado apšvietimas, mūsų partnerystė yra raktas į užbaigtus apšvietimo sprendimus, galimybė taupyti elektros energiją ir išlaidas. Mūsų tikslas – įgyvendinti projektą patenkinant visus apšvietimui keliamus reikalavimus ir padėti klientui siekti geresnių veiklos rezultatų didesnio komforto sąlygomis.

Gaudrė sujungia visas esminės gaires, siekiant tobulo apšvietimo sprendimo visoms veiklos sritimis: šiuolaikinės technologijos, aukšti kokybės reikalavimai, tobulas šviestuvų dizainas ir apšvietimo ekspertų patirtis.

Apšvietimo sprendimai pagal veiklos sritį:

Įgyvendinti apšvietimo projektai daugiau projektų
Menas 1 RIMI BazeVievis 15 exni 22