Šviesa. Menas. Inovacijos.
 
 

Prekybos erdvių apšvietimas

Pagrindinis prekybos erdvės apšvietimo tikslas – padidinti vizualinio komforto jausmą, prisidedantį prie vartotojo apsisprendimo pirkti. Šis veiksnys galioja tiek dideliems prekybos centrams, tiek ir prabangos prekių ar nišinėms parduotuvėms.

Prekybos erdvių apšvietimas atlieka daug svarbių funkcijų: tinkamas apšvietimas kuria jaukią atmosferą, kryptingai orientuoja pirkėjus prekybos erdvėse, suteikia akcentus bei išskirtinumą eksponuojamoms prekėms, išryškina parduotuvių ir prekybos tinklų pavadinimus, prekinius ženklus. Dirbtinis apšvietimas, kaip teatrinių efektų visuma, yra nepaprastai efektyvi priemonė padidinanti pardavimus, kurią taiko ne tik prabangos prekių ir specializuotos parduotuvės, bet ir didieji prekybos centrai. Dirbtinis apšvietimas, harmoningai integruotas į bendrą prekybos erdvių architektūrą, aktyviai patraukia pirkėjų dėmesį bei didina žmonių apsilankymą prekybos vietose, pailgina jų praleidimo parduotuvėse laiką ir skatina vartotojų aktyvumą prekybos vietoje.

Dirbtinis apšvietimas sudaro ir didžiąją dalį prekybininkų išlaidų, t.y. ≥ 25% bendro energijos suvartojimo maisto prekybos vietose ir ne mažiau nei 62% kitos paskirties prekybos vietose. Taigi, apšvietimo koncepcijoje labai svarbi tampa ne tik vizualinė-emocinė apšvietimo paskirtis, bet ir racionalioji projektavimo pusė – energiją taupantys sprendimai, apšvietimo įrangos kokybė, patikimumas, aptarnavimo kaštai bei teisingas apšvietimo įrangos pozicionavimas prekybos plotuose. Patogus apšvietimo valdymas, kuriuo pasižymi Gaudrės sprendimai, taip pat nelieka pamirštas.

Čia gimsta užduotis specialistams, su kuria puikiai susitvarko Gaudrės apšvietimo specialistai. Prekybos objektų apšvietimo projektavimas reikalauja patirties, įgijamos dirbant su tokiais projektais – mes galime tai pasiūlyti.

Prekybos erdvės apšvietimo paslaugos:

  • Apšvietimo projektų rengimas;
  • Apšviestumo skaičiavimas;
  • Vizualizacijų pateikimas;
  • Energiją taupantys sprendimai;
  • Individualios konsultacijos.

NUDE – parduotuvės skirtos tiems, kurie nepripažįsta masinės gamybos prekių, pasižymi rafinuotu skoniu ir pasiryžę mokėti už puikios kokybės ir garsaus vardo drabužį bei aksesuarą.

NUDE parduotuve Taline www

Apšvietimo sprendimai įgyvendinti, naudojant kompanijos Flos įleidžiamus į pakabinamas lubas kvadratinius šviestuvus su įgilintu šviesos šaltiniu "Light Sniper" bei, itin mažo gabarito, kompanijos "Viabizzuno" šviesos diodų profilius.