Šviesa. Menas. Inovacijos.
 
 

Pramoginių ir poilsio erdvių apšvietimas

Verslo klientams „Gaudrė“ teikia visuomeninių erdvių apšvietimo paslaugas:

  • Viešbučių apšvietimas  yra svarbus rekreacinių zonų kokybės kriterijus. Tik tinkamai apšviestoje, malonioje aplinkoje klientai jausis komfortabiliai. Kokybiškas apšvietimas viešbučiams taip pat reikalingas, kaip ir stilingas interjeras. Modernus viešbučio baras, laiptai, baseinai, stilingos poilsio zonos nebus pakankamai patrauklios, jeigu jų tinkamai neparyškins reikalingos šviesos. Mūsų specialistai užtikrins, kad viešbučio apšvietimas atitiktų ir užsakovų, ir viešbučio lankytojų lūkesčius. Siūlomi apšvietimo sprendimai padės sukurti jaukią, atpalaiduojančią atmosferą bei kartu išryškins esamo interjero privalumus. „Gaudrės“ šviesos architektai sukurs malonias privačias ir viešas erdves, interjero ir laiko apšvietimą, gali būti sukuriamas pageidaujamas SPA apšvietimas, darbo ir poilsio zonų šviesa.
  • Aukštos klasės restorano apšvietimas leidžia klientams jausti jaukumą ir privatumą vienu metu, padeda patiekiamą maistą matyti estetišką. Toks apšvietimas restoranuose sukuriamas dažniausiai naudojant įvairias šiltas ne pačias intensyviausias šviesas. Tinkamai parinktas restoranų apšvietimas atsiranda pasitelkus įvairius šviestuvus ir įvedus sinchronišką jų naudojimą. Lubų šviestuvai, apšvietimo sistemos prie kiekvieno lankytojų stalelio, baro lempos, salės šviestuvai, netgi lauko stalelių apšvietimas – visa tai ir kiekviena kita detalė yra svarbu, kuriant malonią aplinką. „Gaudrės“ specialistai gali išsamiai išnagrinėti restoranų, kavinių, barų erdvės ypatybes ir pritaikyti patrauklų bei lankytojams  palankų  apšvietimą.
  • „Gaudrė“ gali pasiūlyti apšvietimo sprendimus įvairiems visuomeniniams objektams, lauko ir vidaus erdvėms, užtikrinti kokybišką situacijos įvertinimą, išnagrinėjimą bei patikimų technologijų pritaikymą. Siūlomos ne tik viešbučių, restoranų apšvietimo paslaugos, bet ir bet kurių kitų objektų bei erdvių: mokyklų, biurų, parduotuvių, prekybos centrų, viešų miesto erdvių (parkų, alėjų), privačių valdų.

Leisdami „Gaudrei“ pasirūpinti pramoginių, prekybinių, rekreacinių, visuomeninių erdvių apšvietimu, suteiksite savo verslui specialistų priežiūrą, užtikrinančią efektyvius apšvietimo sprendimus.

Siekiant savarankiškai suprojektuoti verslo objekto apšvietimą, galima rinktis iš plataus „Gaudrės“ šviestuvų ir apšvietimo sistemų asortimento. Čia lengva rasti tinkamo dydžio, stiprio ir patrauklaus stiliaus šviestuvus, lemputes luboms, sienoms, grindims, laukui. Įprasti ir nestandartiniai šviestuvų ir apšvietimo sistemų sprendimai galimi, kuriant patrauklią viešbučio, restorano, kitų erdvių apšvietimą.