Šviesa. Menas. Inovacijos.
 
 

Atstovaujami gamintojai

Platus šviestuvų asortimentas ir profesionalūs apšvietimo ekspertų patarimai, kuriuos siūlo Gaudrė, leidžia klientams įgyvendinti individualius apšvietimo sprendimus. Mūsų partnerių šviestuvai pasižymi geriausiais energijos efektyvumo ir ekonomiškumo rodikliais, šiuolaikiniu dizainu, patogus montuojant. Aukšta šviestuvų kokybė ir profesionalūs apšvietimo sprendimai didina efektyvumą ir kuria komfortą, pilnai patenkinant individualius vartotojų poreikius.

 • Glamox brand color high rez web

  GLAMOX LUXO Lighting

  Glamox® – vienas iš didžiausių apšvietimo technikos gamintojų Europoje. Koncerno gaminami šviestuvai yra šiuolaikinio dizaino, pasižymi aukšta kokybe, efektyvumu ir optimalia kaina. Glamox® šviestuvai – tai geriausias apšvietimo sprendimas biurams, pramonės objektams.

 • osram web

  OSRAM GmbH

  OSRAM Licht AG – vienas iš didžiausių apšvietimo įrangos gamintojas. Tai tarptautinis koncernas, jungiantis tokius gerai žinomus prekių ženklus kaip OSRAM (tradiciniai ir LED šviesos šaltiniai, paleidimo ir reguliavimo aparatūra, šviesos valdymo sistemos), SITECO (aukščiausios kokybės biurų, pramonės šviestuvai, lauko, prekybos centrų šviestuvai), TRAXON (LED šviestuvai ir apšvietimo sprendimai fasadams, interjerams), ENCELIUM (kompleksinės šviesos valdymo sistemos).

 • modular logo name hor

  MODULAR Lighting Instruments

  Belgijos firma MODULAR® – tai originalaus šiuolaikinio dizaino interjero ir lauko šviestuvai. Puikiai tinka reprezentacinėms patalpoms, privačiam būstui, kavinėms, biurams.

 • NERI logo

  NERI

  Italų firma NERI®, turinti gilias gamybos tradicijas, siūlo klasikinio stiliaus senamiesčio ir šiuolaikinio dizaino šviestuvus. Kompanija taip pat pristato platų mažosios architektūros elementų asortimentą: suolai, gėlinės, šiukšliadėžės, laikrodžiai, informaciniai bei kelio ženklų stovai.

 • Berker 1

  BERKER

  Vokiečių BERKER® kompanija gamina puikios kokybės ir elegantiško dizaino elektros instaliacijos elementus: jungiklius, kištukinius lizdus, valdymo sistemų KNX komponentus. Tai stilingas dizainas ir šiuolaikiniai valdymo sprendimai.

 • Leds logo

  LEDS C4

  LEDS C4 – ispanų gamintojo interjeriniai šviestuvai privačiam būstui ir lauko apšvietimui. Tai tradicinių formų šviestuvai iš stiklo ir metalo, puikiai tinkantys tiek šiuolaikiniam, tiek klasikiniam interjerui.

 • LOGO meyer

  Willy Meyer+Sohn GmbH+Co. KG

  MEYER®- vokiečių lauko apšvietimo įrangos gamintojas. Kokybiški ir techniškai pažangūs plataus pasirinkimo apšvietimo produktai leis įgyvendinti net ambiciškiausią apšvietimo projektą.

 • logo flos.jpg

  Šviesa – tai pagrindas išreikšti naujas idėjas ir apšviesti dar neatrastas emocijas. Ši kompanija rašo ateitį, skaito savo praeitį bei išreiškia dabartį, tęsdama tikrus išbandymus ir drąsindama sprendimus, kurie formuoja įmonės įvaizdį bei tapatumą.