Šviesa. Menas. Inovacijos.
 
 

Elektros instaliacija

logo berker1Elektros instaliacijos prekių gamintoja įmonė Berker viena vertus yra tradicinė kompanija, kita vertus tai prekės ženklas, sulaukęs tarptautinio pripažinimo dizaino bei technologijų srityje. Įmonė įkurta Vokietijos Sauerland regione nuo 1919 metų gamina elektros instaliacijos gaminius ir apšvietimo valdymo sistemas, atitinkančius laiko patikrintus kokybės bei dizaino reikalavimus. Kompanijos gaminamos elektros instaliacijos gaminių serijos laimėjo ne vieną tarptautinį dizaino apdovanojimą, tai prisidėjo prie gaminių populiarumo ir dabar šios kompanijos gaminiai panaudoti bent keliuose įdomiausiuose pasaulio pastatuose. Galbūt jau greitai ir Jūsų namuose ar biure.

S.1

Paprastas, nesenstantis, funkcionalus – tai Berker S.1 serijos dizainas, kurį galime vadinti modernia klasika. Taigi ši kokybės ir dizaino visuma pelnė „iF Award 2000“ bei „Good Design Award 2001“ apdovanojimus. Taigi ši serija gali atitikti ir Jūsų gyvenimo būdą. Galimos spalvos: balta matinė, balta blizgi, dramblio kaulo blizgi, pilka matinė, juoda matinė.

B.3

Lengvas metalo atspindys ir aiškus kontūras – tai natūralaus aliuminio Berker B.3 serijos dizainas, paliekantis neišdildomą įspūdį. Ši talentingo dizaino serija praturtina Jūsų erdvę nesenstančia elegancija. Galimos anoduoto aliuminio rėmelių spalvos: aliuminio, juoda, ruda, aukso ar raudona.

B.7

Berker B.7 serija – tai platus spalvų bei medžiagų pasirinkimas, prie jau įprastų stiklo rėmelių įvairovės dabar galima rinktis ir plastiko, nerūdijančio plieno bei aliuminio rėmelius. Ši dizaino serija idealiai dera su Berker TS Sensor bei B.IQ serijomis. Galimos rėmelių spalvos: aliuminio, balto bei juodo stiklo; aliuminio, balta bei juoda matinio plastiko; anoduoto aliuminio ir nerūdijančio plieno.

Q.1

Naujojo paviršiaus dėka, tai lyg judantis ratu akivaizdus aksominis jausmas – Berker Q.1 dizaino serija. Galimos spalvos: balta, juoda bei raudona.

Q.3

Tvirtumas – vargu ar kuris kitas žodis taip tiksliai atspindėtų Berker Q.3 dizaino seriją. Pirma - tai aiškus kontūras, antra – įbrėžimams atsparus paviršius. Visa tai Berker Q.3 dizaino serija. Galimos spalvos: balta bei juoda.

K.1

Aštrios briaunos, kvadrato formos kampai ir blizgesys, linijų balansas, nepaisant likusių dizaino atributų: tai ryškiausi Berker K.1 dizaino serijos bruožai, suteikiantys aplinkai aiškų, linijinį, laiko patikrintą charakterį. Galimos spalvos: balta, dramblio kaulo, aliuminio bei juoda.

K.5

Aiškus kontūras. Nuoseklus dizainas. Rafinuotas dizainas. Berker K.5 dizaino serija rekomenduojama vertinantiems elegantišką formą ir aukščiausios kokybės medžiagas – nerūdijantį plieną ar aliuminį.

ARSYS

Harmoninga Berker Arsys dizaino serijos formos, medžiagos ir funkcijos sąveika patenkins didžiausius Jūsų poreikius. Elegantiškas dizainas, patrauklios laiko patikrintos spalvos bei medžiagos, tokios kaip nerūdijantis plienas užtikrina plačias pasirinkimo galimybes. Galimi paviršiai: nerūdijančio plieno; balti, dramblio kaulo, rudi plastiko; aukso ir bronzos – metalo.

R.1

Neabejotinai išlaikyta didžių elektros instaliacijos dizaino serijų programos tradicija. Ir vis dėlto, Berker R.1 serija savaip interpretuoja užapvalintus kampus. Švelnūs rėmelio kontūrai ir gausus funkcijų pasirinkimas idealiai tinka privataus segmento projektams. Galimi paviršiai: nerūdijančio plieno; balti ar juodi plastiko; anoduoto aliuminio; balto ar juodo stiklo.

R.3

Berker R.3 dizaino serija išaukština kontrastus: čia apvali centrinė dalis puikiai dera su stačių kampų rėmeliu. Galimi paviršiai: nerūdijančio plieno; balti ar juodi plastiko; anoduoto aliuminio; balto ar juodo stiklo.

R.Classic

Ar jungiklis gali pažadinti jausmus? Turbūt nei viena iš esamų elektros instaliacijos dizaino serijų dar niekuomet negalėjo atsakyti į šį klausimą taip emocionaliai kaip Berker R Classic serija. Apvali forma, galimos keturios aukščiausios kokybės medžiagos ir nepriekaištinga jungiklio rankenėlė – visa tai perteikia klasikinę apvalią jungiklių seriją savaip, šiuolaikiškai. Išskirtinai modernios architektūros aplinkoje ši serija kuria pakilų jausmą. Galimi paviršiai: nerūdijančio plieno; balti ar juodi plastiko; anoduoto aliuminio; balto ar juodo stiklo.

1930

Modernumas ir klasika – Bauhaus stiliaus Berker 1930 dizaino serija kuria išskirtinę aplinką. Moderniausia šių laikų technologija slepiasi po laiko patikrintu klasikiniu apdaru. Galimi paviršiai: balti ar juodi plastiko.