Apie mus

NOVATORIŠKI SPRENDIMAI

Inovacijos ir išskirtinė specializacija apšvietime visada buvo mūsų varomoji jėga. Puikiai suprasdami apšvietimo būtinybės ir energijos efektyvumo bei ekonomiškumo naudą, projektuojame ir įgyvendiname novatoriškus, ilgalaikius ir funkcionalius apšvietimo sprendimus, maksimaliai atitinkančius architektų ir užsakovų lūkesčius ir vizijas, o neretai ir pranokdami juos.

YPATINGAS DĖMESYS KOKYBEI

Atlikdami darbus remiamės šiuolaikinėmis technologijomis ir aukštais ISO 9001 kokybės standarto reikalavimais. 30 metų ekspertų patirtis ir išskirtinės teisės atstovauti lyderiaujančius pasaulyje apšvietimo įrangos gamintojus išplečia galimybių ribas rengiant unikalius, įvairaus masto ir sudėtingumo apšvietimo projektus visoms veiklos sritims.

KŪRYBINIS PROCESAS

Mūsų įgyvendinami apšvietimo sprendimai yra kur kas daugiau nei tik dizaino ir techninių specifikacijų derinys. Visų pirma, tai kūrybinis procesas, reikalaujantis kompleksinių žinių elektrotechnikos, apšvietimo teorijos, žmogaus psichologijos srityse.

Įgyvendiname ne tik apšvietimo projektus, bet ir patys kuriame šviestuvus. Projektuodami ir gamindami „Vindo“ šeimos šviestuvus, ypatingą dėmesį skiriame jų kokybei ir dizainui. Šiuolaikinio dizaino modeliai, pasižymintys subtiliomis geometrinėmis formomis ir tvirta technologine argumentacija, įkvepia mus minimalistiniams sprendimams.

AUKŠČIAUSIO LYGIO PROFESIONALŲ KOMANDA

Vadovaujantis sinergijos principu, suformuota ir UAB „Gaudrė“ specialistų komanda. Čia dirbantys inžinieriai, architektai, šviesos dizaineriai, visi – aukščiausio lygio profesionalai. Veikdami išvien skirtingų sričių ekspertai gali pasiūlyti geriausius apšvietimo sprendimus.

MŪSŲ ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

Esame sukūrę ir įgyvendinę gausybę projektų, – nuo individualių namų ir biurų interjero apšvietimo iki sudėtingų pramoninių pastatų fasadų, pramoginių erdvių apšvietimo sistemų.

Nuveiktų darbų sąraše: SEB banko administracinis pastatas, Quadrum verslo centras, startuolių ir bendradarbystės centrai Vilnius TechPark ir TechLoft, VGTU administracinis centras, AB „Klaipėdos Smeltė“, VU Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras, LR Generalinės prokuratūros, Italijos ambasados Vilniuje fasadai, „SPA Vilnius Anykščiai" (vidaus ir lauko apšvietimo sprendimai), Nidos meno kolonija, menų inkubatoriaus „Rupert“ Vilniuje architektūrinio apšvietimo sprendimai.