Viešbučių, restoranų ir SPA centrų apšvietimas

Vieta, kur ilsėtis gera

Leisdami „Gaudrei“ pasirūpinti pramoginių ar rekreacinių erdvių apšvietimu, suteiksite savo verslui specialistų priežiūrą, užtikrinančią efektyvius apšvietimo sprendimus.

Plačiau

Viešbučių apšvietimas

Viešbučių apšvietimas yra svarbus rekreacinių zonų kokybės kriterijus. Tik tinkamai apšviestoje, malonioje aplinkoje klientai jausis komfortabiliai. Kokybiškas apšvietimas viešbučiams toks pat būtinas kaip ir stilingas interjeras.

Modernus viešbučio baras, laiptai, baseinai, stilingos poilsio zonos nebus pakankamai patrauklios, jeigu jų tinkamai neparyškins reikalingos šviesos. Mūsų specialistai užtikrins, kad viešbučio apšvietimas atitiktų ir užsakovų, ir viešbučio lankytojų lūkesčius.

Siūlomi apšvietimo sprendimai padės sukurti jaukią, atpalaiduojančią atmosferą bei išryškins esamo interjero privalumus. „Gaudrės“ šviesos architektai sukurs malonias privačias ir viešas erdves, interjero ir lauko apšvietimą, pasiūlys sprendimų pageidaujamam SPA, darbo ir poilsio zonų apšvietimui.

Plačiau

Restoranų apšvietimas

Aukštos klasės restorano apšvietimas leidžia klientams jausti jaukumą ir privatumą vienu metu, padeda patiekiamą maistą matyti estetišką.

Toks apšvietimas restoranuose sukuriamas naudojant šilto spektro, aukštos spalvų atgavos, interjerinius ir tiesioginės šviesos krypties, mažo akinimo  ir reguliuojamo šviesos intensyvumo šviestuvus.

Tinkamai parinktas restoranų apšvietimas atsiranda pasitelkus įvairius šviestuvus, kūrybiškai juos derinant tarpusavyje. Paviršinio montavimo arba įleidžiami šviestuvai, apšvietimo sistemos prie kiekvieno lankytojų stalelio, baro ir salės šviestuvai, netgi lauko staliukų apšvietimas – kiekviena detalė svarbi kuriant malonią ir jaukią aplinką.

Mūsų specialistų komanda gali išsamiai išnagrinėti restoranų, kavinių, barų erdvės ypatybes ir pritaikyti patrauklų bei lankytojams palankų  apšvietimą.

Plačiau

Aptarkime Jūsų projektą

+370 5 279 61 62 info@gaudre.lt