Namų interjero apšvietimas

  • Valdymo įdiegimas esamam apšvietimui
  • Sistemų projektavimas
  • Sistemų programavimas ir paleidimas

Vieta, kur gyventi gera

Privatiems klientams teikiame įvairias apšvietimo projektavimo paslaugas – nuo trumpos dizainerio konsultacijos iki pilno apšvietimo ar protingo namo projekto parengimo.

Plačiau

Apšvietimo sprendimai namams

Kiekvienas namuose norime komforto, kurį padeda sukurti įvairūs buities ir interjero sprendimai. Vienas svarbiausių sprendimų yra tinkamas namo ar buto apšvietimas.

Rinkdamasis šviestuvą žmogus dažniausiai atkreipia dėmesį į šviestuvo stilių, kokias emocijas jam kelia šviestuvo forma ir išgaunami efektai – atspindžiai, šviesos koncentravimas į vieną objektą ar tolygus jos skleidimas patalpoje. Tačiau žmonėms reikalinga šviesa, o ne šviestuvai, todėl siūlome pradėti mąstyti nuo šviesos dizaino.

Planuojant apšvietimą, pirmiausiai reikėtų nuspręsti, ką ir kurioje būsto vietoje veiksite, koks baldų išdėstymo planas, atitinkamai pagal tai specialistai patars kokios šviesos ten reikės, ir tik tada reikėtų rinktis šviestuvus, kurie suteiks reikiamą šviesos kiekį ir kokybę.

Plačiau

Protingas namas

Šiandien valdymo sistemas galima integruoti į visus pastato įrenginius, įdiegti liečiamus ekranus, nešiojamus pultus, prijungti išmaniuosius telefonus ir planšetes, tačiau svarbiausia lieka valdymo paprastumas ir patikimumas.

Mūsų šviesos valdymo specialistai didžiausią dėmesį skiria kliento poreikių išsiaiškinimui ir jų realizavimui paprasčiausiomis priemonėmis. Nesvarbu, ar tai individualus namas, ar biurų kompleksas – šviesos valdymo sistema bus moderni, patogi ir kiek įmanoma paprastesnė. „Gaudrėje“ mes žinome, kaip kurti gyvenimo ir darbo komfortą – pasikonsultuokite ir įsitikinkite.

Plačiau

Aptarkime Jūsų projektą

+370 5 279 61 62 info@gaudre.lt