Apie projektą

  • Tipas: Menų inkubatorius
  • Metai: 2013
  • Vieta: Vilnius
  • Architektas: „Ambraso architektų biuras”, architektai – A. Ambrasas, V. Adamonytė, M. Reklaitis, konstruktoriai – UAB „Constructus“, A. Sabaliauskas, D. Amolevičius, projekto iniciatorius – D. Žakaitis.

TechArts yra projektų pagrindu veikiantis tarpdisciplininis edukacijos, rezidencijų ir parodų centras. Architekto Audriaus Ambraso suprojektuotas TechArts pastatas duris atvėrė 2013 metų liepą. Pastate veikia parodų ir projekcijų erdvė, nuolat vyksta paskaitos ir reziduoja Lietuvos ir užsienio menininkai, kuratoriai ir kultūros vadybininkai.

Kurortinė aplinka ir meno kūrimo paslaptis buvo pagrindinės architektūrinės idėjos inspiracijos. Medžio apdaila vizualiai tirpina pastatą pušyne, o vienintelė anga akliname pagrindiniame fasade masina lankytoją tarsi pro rakto skylutę pažvelgti į menininkų pasaulį. Siekiant harmonijos su gamta ir architektūra, šviestuvai privalėjo likti nematomi ir išnykti erdvėje.

Projekte panaudoti mūsų gaminami aiškios geometrinės formos Vindo šeimos, įleidžiami į pakabinamas lubas, paviršiniai bei pakabinami šviestuvai.

Plačiau

Aptarkime Jūsų projektą

+370 5 279 61 62 info@gaudre.lt