Apie projektą

  • Tipas: SPA centras
  • Metai: 2014
  • Vieta: Anykščiai
  • Architektas: UAB "SP architektų grupė" (Saulius Pamerneckis, Vytautas Pliadis, Marius Bliujus, Vitalijus Rudokas), interjero dizainerė - Greta Pamerneckienė

Netiesioginiam apšvietimui sveikatingumo ir poilsio centre SPA VILNIUS Anykščiai daugiausia naudojami šviesos diodų (LED) šaltiniai. Tai padėjo sukurti malonią, šviesią aplinką be akinimo ar didelių kontrastų. Pritaikant įleidžiamus halogeninius šviestuvus patalpoje, sudaromi akcentai – apšviečiamos, pavyzdžiui, gėlių kompozicijos, dekoratyvi siena ar tiesiog zonos, į kurias reikia sutelkti lankytojų dėmesį.

Renkantis šviestuvų dizainą, atsižvelgta ne tik į estetinius, bet ir į techninius aspektus, lemiančius apšvietimo sprendimų kokybę. Todėl parenkant šviestuvus ir sprendžiant, kiek jų turi būti ir kaip jie turi būti išdėstyti patalpoje, atsižvelgta į tokius parametrus, kaip akinimas (UGR), spalvų atkartojimas (Ra), ilgalaikiškumas, šviesos spalvinė temperatūra, tinkamas apšvietos lygis. 

Viešbutyje buvo pritaikyta šiuolaikinė avarinio ir evakuacinio apšvietimo sistema su centrine akumuliatorine baterija ir stebėjimo funkcija. Patys avariniai šviestuvai yra labai maži, galima sakyti, beveik nematomi lubose ir tik kelių vatų galios.

Plačiau

Aptarkime Jūsų projektą

+370 5 279 61 62 info@gaudre.lt