Apie projektą

  • Tipas: SPA centras
  • Metai: 2014
  • Vieta: Anykščiai
  • Architektas: UAB "SP architektų grupė" (Saulius Pamerneckis, Vytautas Pliadis, Marius Bliujus, Vitalijus Rudokas)

Prabangus keturių žvaigždučių viešbutis įrengtas rekonstruotame buvusio viešbučio „Šilelis“ pastate, statytame 1989 metais. Šalia viešbučio pastatytas naujas elipsės formos netaisyklingo kūgio formos priestatas, kuriame įkurtas baseinų ir pirčių kompleksas, primenantis kankorėžį.

Projektuodami pastato apšvietimą užsakovas ir architektai daug dėmesio skyrė progresyvioms technologijoms – energijos taupymas ir šviesos kokybė buvo esminiai reikalavimai. Projektui pasiūlėme daug netradicinių apšvietimo sprendimų, kurie ypač efektingai atrodo sutemus.

Pastate, kur įrengta SPA zona, šviestuvai įmontuoti į vadinamuosius kankorėžio „spyglius“. Viešbučio fasado dalyje, kur yra balkonai, apšvietimas įrengtas balkonų paviršiuose. Kur jų nėra ir yra nedaug langų, buvo padarytos specialios šviestuvų nišos – joms, beje, prireikė nemažai kruopštaus darbo. Šviestuvų šviesa nukreipiama taip, kad sklistų įstrižai – iš apatinio kampo į viršutinį ir atvirkščiai. Todėl šviesos spinduliai atrodo tarsi laužyti.

Plačiau

Aptarkime Jūsų projektą

+370 5 279 61 62 info@gaudre.lt