Apie projektą

  • Tipas: Administracinis centras
  • Užsakovas: UAB „M.M.M. projektai“
  • Metai: 2019
  • Vieta: Vilnius
  • Architektas: UAB „Eventus Pro“, „Archinova“, „Arrow Architects“, interjero projekto autoriai A2SM, Viačeslavas Malenko, Kristina Čimkutė, Greta Prialgauskaitė
  • Nuotraukos: Paulius Čilinskas

Mes, kaip apšvietimo sistemų specialistai, užtikrinome, kad TELIA darbo erdvėse įrengti apšvietimo sprendimai atitiktų aukščiausius kokybės reikalavimus.

Bendrai pagal paskirtį ir naudotus sprendimus galima išskirti tris patalpų tipus. Pirmasis „atviro biuro“ (angl. open space) darbo vietų apšvietimas. Sprendimas buvo naudoti bendrą tolygų apšvietimą zonoms, kuriose įrengta ne daugiau kaip 24 darbo vietos atskiroje erdvėje.

Antrasis patalpų tipas – susitikimų / poilsio kambariai, kuriuose vyrauja pakabinami šviestuvai, kuriantys jaukią ir privatesnę atmosferą, taip pat savo korpusų spalvine gama įsiliejantys į bendrą interjerą ir tampantys jo dalimi.

Trečiasis tipas – bendros erdvės/koridoriai. Šių patalpų dalyje šviestuvai sumontuoti virš pakabinamų segmentinių lubų kuria šviesos ir šešėlių žaismą matomose plokštumose (lubos, sienos, grindys).

Pasirinktų apšvietimo sprendimų pranašumai – visi naudoti šviestuvai yra su šviesos diodų (LED) šaltiniais, darbo vietų šviestuvuose naudotas akinimą ribojantis mikroprizmatinis sklaidytuvas bei papildoma optinė plėvelė. Taip buvo pasiektas maksimalus vizualinis komfortas. 

Mūsų komandos įdiegta apšvietimo valdymo sistema efektyviai prisitaiko prie išorinių lauko sąlygų, t. y. reaguoja į natūralų apšvietimą, esant pakankamai natūralios šviesos iš pastato išorės, šviestuvai automatiškai pritemdomi, yra išlaikoma reikiama atskirų zonų (darbo vietų, pasitarimo/poilsio patalpų ir koridorių) apšvieta.

Be to, apšvietimas valdomas pagal realų būvį, kai nesant žmonių šviestuvai po nustatyto laiko automatiškai pritemsta ir visiškai išsijungia. Automatinė valdymo sistema leidžia sutaupyti iki 80% elektros energijos, natūralaus šviesos kiekio ir būvio/patalpų užimtumo automatinis identifikavimas eliminuoja galimas žmogaus klaidas. 

Plačiau

Aptarkime Jūsų projektą

+370 5 279 61 62 info@gaudre.lt