Apie projektą

  • Tipas: Verslo centras
  • Užsakovas: UAB „Realco statyba“
  • Vieta: Vilnius
  • Architektas: Projektuotojas - UAB „Unitectus“, projekto vadovė - Jurgita Kiaurakytė

Aukštos A energinės klasės verslo centre „Penta“ Vilniuje suprojektavome apšvietimo sprendinius ir išmaniąsias apšvietimo valdymo sistemas, padedančias sutaupyti daugiau negu 50% elektros energijos. Kadangi visi šviestuvai „Penta“ valdomi automatiškai, čia nėra jungiklių.

Šiam verslo centrui buvo parinkti šviestuvai, kurie pritemsta arba iš viso išsijungia, jeigu iš lauko sklinda užtektinai natūralios šviesos. Taip pat šviestuvai ima temti, kol palaipsniui visiškai užgęsta, jei juose arba lubose esantys judesio davikliai nustato, kad darbuotojas išėjo. Šviesa neužgęsta iškart, kad neerzintų dirbančių aplink kolegų.

Suprojektuoti ir pagaminti šviestuvus nebuvo lengva dėl interjero dizaino sprendimų. Nemažoje pastato dalyje buvo sumontuotos kabamosios atviro tipo lubos. Tokios grotelių tipo lubos yra patogios tuo, kad po jomis paprasta paslėpti inžinerinę įrangą, bet dėl jų labai sudėtinga įrengti apšvietimą. Mūsų specialistams teko rinkti tokius šviestuvus, kurie idealiai tilptų į grotelių angas. Tai labai susiaurino šviestuvų pasirinkimą. Dėl sudėtingesnių sąlygų šiam objektui specialiai gaminome ir projektavome šviestuvus. Iš viso UAB „Gaudrė“ suprojektavo ir pagamino keliasdešimt skirtingų būtent šiam objektui skirtų šviestuvų „Linea“. 

Vis dėlto, nepaisant iššūkių, su užduotimis buvo susidorota sėkmingai, o mūsų komanda pakviesta kurti apšvietimo sprendimų ir naujuose to paties užsakovo biuruose.

Plačiau

Aptarkime Jūsų projektą

+370 5 279 61 62 info@gaudre.lt