Apie projektą

  • Tipas: Administracinis centras
  • Užsakovas: Vilniaus Gedimino Technikos universitetas
  • Metai: 2016
  • Vieta: Vilnius
  • Architektas: a.s.a. Sigito Kuncevičiaus projektavimo firma, architektai Sigitas Kuncevičius, Loreta Kuncevičienė, Martynas Dagys, Žygimantas Gudelis, Aistė Kuncevičiūtė-Gudelienė, Viltė Jurgaitienė.

Kiekvienas projektas – unikalus, o VGTU Mokslo ir administracijos centras – daugiau nei išskirtinis. Pasitelkėme žinias ir įgūdžius ne tik tam, kad įgyvendintume šiuolaikiškus apšvietimo sprendimus, bet ir tam, kad dizaino prasme apšvietimas sinchroniškai derėtų su architektūra. Norint pasiekti šiuos tikslus, buvo naudotos šviesos diodų (LED) apšvietimo ir įprastų tradicinės technologijos šviestuvų kombinacijos.

Pakabinami tiesioginės ir atspindėtos šviesos šviestuvai kuria komfortišką ir kokybišką apšvietimą ne tik darbo vietoje, bet ir bendrai erdvėje. Toks apšvietimo būdas vizualiai padidina erdvę. Pastato fasadas taip apšviečiamas iš vidaus, horizontalios lubų plokštumos apšviestos žaismingai ir „švariai“, todėl objektas atrodo „gyvas“ ir tamsiu paros metu.

Puikūs šviesos dizaino sprendimai ne kartą atsidūrė pavojuje dėl viešųjų pirkimų sistemos, kai prioritetas suteikiamas mažiausiai kainai arba pigiausiam gaminiui, kas dažnai padaro žalą architektūrinei idėjai. Todėl dirbant su VGTU projektu, buvo daug pastangų dedama, kad būtų pasirinkti kokybiški apšvietimo sprendimai ir gaminiai, kadangi mūsų įmonės tikslas – sukurti pridėtinę vertę klientui ir projektų autoriams architektams.

Mums šviestuvas nėra tik daiktas. Tai – sistema. Žinios, taikomos projektuojant apšvietimą, gali padėti sutaupyti, įgyvendinti architekto ir interjero dizainerio viziją, pasiūlant tinkamus techninius sprendimus, o, jeigu reikia, ir sukuriant analogų neturinčius sprendimus, ir taip pasiekti puikų rezultatą. Tai pavyksta pasiekti ir plėtojant savo šviestuvų gamybos liniją „Vindo“, kai kuriami specialūs, projektui pritaikyti šviestuvai.

Plačiau

Aptarkime Jūsų projektą

+370 5 279 61 62 info@gaudre.lt