Apie projektą

  • Tipas: Biuras
  • Užsakovas: AB SEB bankas
  • Metai: 2021
  • Vieta: Vilnius
  • Architektas: projekto architektas – Tumas Mazūras (UAB „Unitectus“). Interjero autoriai – A. Sasnauskas, G. Frišmantaitė-Gudaitienė, G. Vaitkevičiūtė, G. Prialgauskaitė ("A2SM architektai")
  • Nuotraukos: Sandra Patapienė, Romas Patapas
  • Meno kūriniai nuotraukose: The Rooster Gallery kolekcija

Naujoji SEB grupės paslaugų centro būstinė įsikūrė V. Gerulaičio gatvėje, Suomijos nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Technopolis“ valdomame devynių aukštų A+ klasės biurų pastate „Nova“. Biurų kompleksas suprojektuotas ir įrengtas pagal LEED „Gold New Construction“ sertifikato reikalavimus, atitinkančius aukštus tvarumo standartus.

„Nova“ erdvės yra atviros ir kviečiančios bendrauti, tai modernus naujos kartos reprezentatyvumas. SEB grupės paslaugų centre įrengtos individualaus darbo zonos, bendradarbiavimo erdvės, didesniems renginiams ar pristatymams skirtas amfiteatras, taip pat laisvalaikiui skirtos erdvės – žaidimų ir meditacijos kambariai, lauko terasa.

Darbo vietose įrengėme biodinaminį apšvietimą, gebantį imituoti natūralią šviesą ir atitinkamai keisti šviesos atspalvį kintant paros laikui. Įrodyta, kad tai teigiamai veikia nervų sistemą, gerina žmogaus koncentraciją, nuotaiką ir savijautą.

Ypatinga atmosfera SEB Nova erdvėse kuriama dėka čia eksponuojamos meno kūrinių kolekcijos, sudarytos meno galerijos „The Rooster Gallery“ savininkės Jurgitos Juospaitytės-Bitinienės. Iš viso kolekcijoje – 54 meno kūriniai, sukurti 20-ies jaunosios kartos Baltijos šalių menininkų: tai paveikslai, fotografijos, šviesos instaliacijos, skulptūros ir kita.

Meno darbai, matomi nuotraukose:

M. Plentauskaite, „The Dance“, 2018, The Rooster Gallery

R. Blazeviciute, „Dreams come true“, 2019, The Rooster Gallery

R. Blazeviciute, „Threads“, 2019, The Rooster Gallery

E. Ulcickaite, „Before the First Snow“, 2016, The Rooster Gallery

A. Miliukaite, „Pierrot meets Pierrot in a story of himself (after Walteau and Llobera), 2017, The Rooster Gallery

J. Tarabilda, "Untitled I-V", 2021, The Rooster Gallery

Plačiau

Aptarkime Jūsų projektą

+370 5 279 61 62 info@gaudre.lt